جست و جو در محصولات

رویه‌های بازگرداندن کالا

جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز، فروشگاه اسمایلینگ بی بی | لبخند کودک امکان بازگشت یا تعویض 7 روزه کالا را در اختیار شما قرار داده است بدین معنی که پس از تحویل کالا طبق شرایط زیر امکان تعویض یا عودت کالا را خواهید داشت. برای این منظور لازم است به موارد زیر دقت نمایید:

 

1-تعویض یا بازگشت کالا

اگر شما بعد از تحویل سفارش درخواست تعویض یا بازگشت کالا را داشته باشید می توانید با همکاران پشتیبانی اسمایلینگ بی بی  تماس بگیرید و درخواست بازگشت یا تعویض کالا را اطلاع دهید.

سپس کالایی را که درخواست بازگشت یا تعویض آن را دارید توسط پست برای اسمایلینگ بی بی  به آدرس " فارس , شیراز خیابان لطفعلی خان زند خیابان شهید حجری ساختمان امیر رضا طبقه ی 3 واحد " با کد پستی 7133977737 ارسال نمایید. پس از دریافت مرسوله توسط اسمایلینگ بی بی به یکی از دو حالت زیر عمل خواهد شد:

اگر شما درخواست تعویض کالا را داشته باشید کالای جدید برای شما پست می‌شود.

اگر شما درخواست عودت کالا را داشته باشید هزینه کالای عودت داده شده به شما برگشت داده خواهد شد.

 شایان ذکر است تمام هزینه های مربوط به تعویض و یا عودت کالا بر عهده مشتری است.

درچه شرایطی کالا تعویض یا عودت داده میشود 

کالا در صورتی تعویض یا عودت داده میشود که یکی از شرایط زیر را داشته باشد

 • اگرکالای خریداری شده با مشخصات داخل سایت مانند رنگ و جنس و اطلاعات محصول مغایرت داشته باشد .
 • اگر کالای خریداری شده زدگی یا پارگی داشته باشد و توسط کارشناس ما تایید شود .

 

چه نکاتی را برای استفاده از امکان تعویض یا بازگشت کالا باید رعایت کنم ؟

 1.  زمان استفاده از این سرویس تا 7 روز بعد از تحویل کالا می باشد پس اگر شما بعد از تحویل سفارش خود به هر دلیلی تصمیم بر تعویض یا عودت آن را دارید حتماً قبل از اتمام 7 روز اقدام نمایید.
 2. در مدت زمان 7 روز نباید از کالا استفاده شود. یک تگ مقوایی در زمان ارسال به هر لباس پلمپ میشود. این تگ مانعی برای پرو کردن و امتحان کردن لباس نیست. لباس‌هایی که تگ مقوایی از آنها جدا شده باشد اسمایلینگ بی بی | لبخند کودک آنها را به منزله استفاده شده در نظر می‌گیرد و قابل تعویض و یا عودت نخواهند بود.
 3.  کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط اسمایلینگ بی بی | لبخند کودک دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می‌شود.
 4. اگرکالای خریداری شده با مشخصات داخل سایت مانند رنگ و جنس مغایرت داشته باشد، در این شرایط باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که اتیکت روی اجناس به هیچ عنوان کنده نشده باشد.
 5. اگر کالای خریداری شده زدگی یا پارگی داشته باشد و توسط کارشناس ما تایید شود.
 6. اگر سایز کالا مطابق اطلاعات موجود در سایت نباشد بازگشت یا تعویض تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که در وضعیت اولیه باشد و هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و برچسب، مارک، دکمه و سایر جدا نشده باشد.
 7. ست‌های نوزادی به دلیل رعایت نکات بهداشتی قابل بازگشت نمی‌باشند.
 8. لطفا قبل از اقدام به برگرداندن کالا با کارشناس پشتیبانی تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی خودداری کنید.
 9. برای بازگرداندن کالا، محصول باید در بسته بندی اصلی خود باشد.

 

2- وجود ایراد در کالا

واحد کنترل کیفیت اسمایلینگ بی بی | لبخند کودک قبل از بسته بندی مرسولات، با دقت و حساسیت بالایی کالاهای سفارش داده شده را بررسی نموده و درصورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال آن اقدام می‌نماید با این وجود در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، و ایراد ذکر شده مورد تأیید کارشناسان اسمایلینگ بی بی | لبخند کودک باشد این مجموعه نسبت به تعویض کالا یا استرداد وجه اقدام می‌نماید. چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه به اتمام رسیده باشد ، مشتریان می‌توانند درخواست کالای مشابه نموده یا وجه پرداختی را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است که مراحل فوق ظرف مدت 2 تا 3 روز کاری پس از دریافت کالا توسط اسمایلینگ بی بی | لبخند کودک انجام خواهد شد. همچنین هزینه بازگشت کالا تا سقف مبلغ 20 هزار تومان برعهده اسمایلینگ بی بی | لبخند کودک خواهد بود.

 

شرایط تعویض کالا دارای ایراد

الف) کاربران می‌بایست حداکثر ظرف مدت 7 روز بعد از دریافت کالا ایراد را از طریق پروفایل و یا تماس تلفنی به کارشناسان اسمایلینگ بی بی | لبخند کودک اعلام نمایند. بدیهی است پس از گذشت 7 روز کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی‌باشد.

ب) ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا، برخورد شی تیز و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

ج) ایراد اعلام شده توسط کاربر مورد تایید کارشناسان اسمایلینگ بی بی | لبخند کودک قرارگیرد.

د) کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط اسمایلینگ بی بی | لبخند کودک دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می‌شود.

در صورتی که پس از استرداد کالا ایراد اعلام شده مورد تایید کارشناسان اسمایلینگ بی بی | لبخند کودک نباشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

 

3- عدم تطابق کالا

در صورتی که کالای تحویلی مغایر با کالای سفارش داده شده توسط مشتری باشد با رعایت شرایط زیر مشمول سرویس تعویض 7 روزه است. در صورتی که کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد به انتخاب مشتری، با کالای مشابه دیگر تعویض و یا وجه پرداختی به حساب مشتری واریز می‌گردد.

 

شرایط تعویض کالای نامنطبق

الف) در صورت عدم انطباق کالای تحویل شده با نمونه ارائه شده در سایت مشتری باید حداکثر تا 7 روز پس از تحویل کالا نسبت به اعلام درخواست تعویض یا عودت کالا به کارشناسان اسمایلینگ بی بی | لبخند کودک از طریق تماس تلفنی در قسمت تماس با ما اقدام نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی‌باشد.

ب) استرداد کالا مستلزم جدا نشدن تگ‌ها از کالا بوده و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ‌ها ، کالای خریداری شده قابل استرداد نیست.

ج) در صورتیکه امکان تشخیص عدم تطابق کالا  بدون باز کردن پلمپ کالا مقدور باشد  ، پس از خارج کردن کالا از حالت آکبند (پلمپ) امکان استفاده از این سرویس از کاربر سلب می‌شود.

د) کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط  اسمایلینگ بی بی | لبخند کودک دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می‌شود.

 درصورت درخواست تعویض، کالا برای شما تعویض خواهد شد و درصورت درخواست عودت ، وجه کالا به صورت کامل به شما برگشت داده خواهد شد.

"شایان ذکر است مسئولیت ثبت سفارش با مشتریان محترم می‌باشد وتغییر سفارش فقط و فقط تا قبل از مرحله ارسال قابل قبول است "

پشتیبانی در واتس اپ